دلپذیر
منوی اصلی
سلامتی و تندرستی

رژیم غذایی و کنترل وزن

آیا شما ایجاد تغییر در رژیم غذایی خود را کاری دشوار می پندارید؟

اغلب افراد معتقدند تهیه غذاهای سالم، بسیار زمان بر و گران است. بسیاری از افراد حتی نمی دانند رژیم غذایی سالم شامل چه مواد غذایی می باشد. دلپذیر می تواند در این خصوص به شما کمک کند.

اگر شما زمان کافی برای تهیه غذای سالم ندارید؛

بگذارید دلپذیر، پخت و پز را برای شما انجام دهد. تمامی کنسروهای غذایی دلپذیر به سرعت قابل مصرف هستند. این به معنای صرف زمان کمتر در آشپزخانه است. کنسروهای لوبیا، لوبیا با قارچ، مایه ماکارونی، تن ماهی، نخود فرنگی و ذرت را می توان در زمان کوتاهی گرم نمود و از آنها در تهیه غذا یا در کنار غذا استفاده کرد یا حتی آنها را به تنهایی و بدون هیج ماده غذایی، مصرف کرد.

اگر به نظر شما تهیه مواد غذایی سالم پر هزینه است؛

محصولات دلپذیر قیمت مناسبی دارند. می توانید با پرداخت مبلغی مناسب، محصولات دلپذیر را، که حاوی مواد غذایی غنی و مناسبی هستند، خریداری کرده و مصرف نمایید.

چگونه وضعیت وزن خود را ارزیابی کنیم؟

یکی از ساده ترین و موثرترین روش ها، استفاده از شاخص توده بدنی BMI است.

BMI بدین صورت محاسبه می شود که، وزن خود را بر حسب کیلوگرم، بر مجذور قدتان با واحد متر، تقسیم می کنید. عددی که به دست می آید BMI نام دارد.// راه های کاهش وزن کارمندان پشت میز نشین


// کم شدن پنج کیلو وزن در یک هفته

آیا بدن شما
شکل سیب
است یا گلابی؟
بیایید بیشتر بدانیم...

در بعضی از کتاب ‌ها، رژیم ‌های غذایی خاصی برای هر گروه خونی توصیه کرده‌اند.
بدن اشخاص با گروه خونی A پروتئین ‌های حیوانی مانند گوشت گاو، گوسفند و مانند آنها را کمتر جذب می‌کنند، در صورتی که اگر این اشخاص از پروتئین ‌های گیاهی مانند عدس، لوبیا، سویا و ماش استفاده نمایند، بهتر می‌توانند آنها را گوارش کنند. افرادی که گروه خونی A دارند اگر از لبنیات زیادی استفاده نمایند ترشحات سینوس ‌هایشان افزایش پیدا می کند و دچار مشکلات دستگاه تنفسی می‌شوند.
پروتئین ‌های حیوانی برای اشخاص با گروه خونی O مفیدتر می باشند. شخصی که چاق است و گروه خونی ‌اش O است با استفاده از پروتئین ‌ها خیلی سریع ‌تر از افرادی با گروه ‌های خونی دیگر وزن کم می نماید.
بعضی از متخصصان توصیه می‌کنند نوع رژیم غذایی ‌تان را با توجه به گروه خونی خود انتخاب نمایید و یا حداقل هر ماه یک هفته مطابق با این رژیم غذایی، تغذیه نمایید.

درباره دلپذیر  |   محصولات  |   منوی سرآشپز  |   سلامتی و تندرستی  |   تبلیغات و انتشارات  |   فروش  |   کلوپ دلپذیر  |   اخبار
 

محصولات محبوب

کچاپ دلپذیر®
لوبیا با قارچ دلپذیر®
سس هزارجزیره دلپذیر®
چای دلپذیر
خوراک بادمجان دلپذیر®
مرباهای دلپذیر

سلامتی

ورزش و تناسب اندام
ده نکته از برترین سودهای نوشیدن چای
درباره کچاپ
سلامتی و تندرستی

اخبار

برندگان دوره اول جوایز 100 میلیون...
دلپذیر و همایش ملی روز...
محمد اسماعیل قدس، شوالیه...
نمایشگاه ایران آگروفود...

شما و دلپذیر

درباره دلپذیر
چشم اندازها و ارزش ها
کتاب های آشپزی دلپذیر
کیترینگ
صادرات
مسابقه بزرگ آشپزی دلپذیر
عضویت در کلوپ دلپذیرصفحه اصلی  |   نقشه سایت  |   ارتباط با ما  |   ارتباط با بخش های داخلی دلپذیر  |   جستجو

کلیه حقوق متعلق به شرکت کدبانو © می باشد.