دلپذیر
منوی اصلی
فروش

شبکه توزیع

پخش پگاه (پرورش گسترده اندیشه هوشمند)

شرکت پخش پگاه

شرکت پخش پگاه در سال 1362 تاسیس گردید. این شرکت با برخورداری از امکانات گسترده پخش، فروش و بازاریابی کالاهای داخلی و خارجی را در سراسر ایران، به عهده دارد. شرکت پخش پگاه با برخورداری از سالیان متمادی تجربه و تخصص در امر تهیه و توزیع انواع محصولات قابل عرضه در سوپر مارکت ها، دراگ استورها، تعاونی های مصرف و فروشگاه های زنجیره ای، سعی دارد این رسالت بزرگ را به نحو احسن انجام دهد. این شرکت به عنوان یک شرکت خصوصی، با سرمایه گذاری بر روی نیروی انسانی خلاق و کارآمد، و تکنولوژی های جدید، همواره جز پیشگامان صنعت پخش بوده است.

آرمان شرکت پخش پگاه، رهبری در پخش کالاهای مصرفی، از طریق نوآوری در این صنعت، با توجه به نیاز مشتری است.

این شرکت در حال حاضر، کالاهای توزیعی خود را از طریق 14 مرکز پخش در سراسر کشور عرضه می دارد. در تمامی مراکز پخش محصولات توزیعی، شرکت از طریق فروشندگان در سطح خرده فروشی ها، فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی ها، داروخانه ها و غیره، از طریق یک برنامه زمان بندی شده (هفته ای، دو هفته ای، سه هفته ای) اخذ سفارش کرده و توسط کامیون های شرکت، کالاهای درخواستی مشتریان را، در محل فعالیت آنان تحویل می دهد. کلیه مراکز پخش مذکور مجهز به دستگاه های سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتری بوده و کلیه عملیات در دفتر مرکزی توسط مدیران ذیربط قابل کنترل و نظارت لحظه ای می باشد.

برای ارتباط با این بخش، اینجا را کلیک کنید.

"اگر من خودم را
نشناسم، چگونه
می توانم دیگران را
بشناسم و آنها را اداره
کنم؟" همه مدیران باید خودشان
را به خوبی بشناسند.
اگر شخصی قادر به شناختن خودش، موقعیتش و وظایفش نباشد قطعا نمی تواند مدیر خوبی باشد.

هرگز و هیچوقت با این افراد
مشورت نکنید:

1. مستبد
2. احمق
3. دروغ گو
4. لجباز

نقش مدیر مانند ریسمانی است که مهره ها را با هم و در کنار هم سری کرده است (از جمله حوزه ها، بخش ها و کارمندان). اگر ریسمان از هم گسسته شود آنگاه مهره ها در هر جهتی پراکنده و متفرق می شوند و هیچگاه دوباره با هم جمع نمی شوند.
مدیران باید با تمام کارکنان رفتار برابر داشته باشند حتی در صحبت کردن، دست دادن، نگاه کردن و اشاره کردن. هیچ کس نباید به علت ناعادلانه بودن رفتار مدیر احساس ناراحتی و نگرانی کند. مدیران نباید اجازه دهند که بعضی از کارمندان به این فکر بیافتند که بیشتر از دیگر کارمندان مورد توجه و احترام هستند و قدر و اعتبار بیشتری دارند، و با توجه به این احساس از اقتدار مدیر بر ضد دیگران استفاده کنند. در غیر این صورت کارمندان از سیاست غیراخلاقی شرکت                                 ناامید می شوند.

درباره دلپذیر  |   محصولات  |   منوی سرآشپز  |   سلامتی و تندرستی  |   تبلیغات و انتشارات  |   فروش  |   کلوپ دلپذیر  |   اخبار
 

محصولات محبوب

کچاپ دلپذیر®
لوبیا با قارچ دلپذیر®
سس هزارجزیره دلپذیر®
چای دلپذیر
خوراک بادمجان دلپذیر®
مرباهای دلپذیر

سلامتی

ورزش و تناسب اندام
ده نکته از برترین سودهای نوشیدن چای
درباره کچاپ
سلامتی و تندرستی

اخبار

برندگان دوره اول جوایز 100 میلیون...
دلپذیر و همایش ملی روز...
محمد اسماعیل قدس، شوالیه...
نمایشگاه ایران آگروفود...

شما و دلپذیر

درباره دلپذیر
چشم اندازها و ارزش ها
کتاب های آشپزی دلپذیر
کیترینگ
صادرات
مسابقه بزرگ آشپزی دلپذیر
عضویت در کلوپ دلپذیرصفحه اصلی  |   نقشه سایت  |   ارتباط با ما  |   ارتباط با بخش های داخلی دلپذیر  |   جستجو

کلیه حقوق متعلق به شرکت کدبانو © می باشد.