دلپذیر
منوی اصلی
سلامتی و تندرستی

تعهد همیشگی دلپذیر به سلامتی و تندرستی

دلپذیر از زمان تاسیس، به سلامتی مصرف کنندگان متعهد بوده است و همواره به مغذی بودن محصولات خود اهمیت به سزایی داده است. امروزه بیشتر مصرف کنندگان به ارزش غذایی محصولاتی که مصرف می کنند، توجه خاصی مبذول می نمایند؛ لذا دلپذیر همواره تلاش می کند محصولات خود را با ارزش غذایی مناسب تولید نماید. به علاوه، دلپذیر برای تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین ماشین آلات استفاده می کند و محصولات را با رعایت کامل نکات بهداشتی تولید می کند. پس از تولید محصولات، واحد کنترل کیفیت، با دقت بسیار بالایی ویژگی های محصولات را با استانداردهای وزارت بهداشت و سازمان استاندارد تطبیق می دهد تا محصولات کاملا بهداشتی، در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

به عنوان یک شرکت تولید کننده پیشرو در صنعت مواد غذایی، فلسفه ما در تولید محصولات، استفاده از مطلوب ترین ترکیبات برای جلب رضایت افراد با سلیقه های غذایی مختلف و نیازهای تغذیه ای متفاوت می باشد.

بسیاری از سبزیجات و محصولات مانند گوجه فرنگی، قارچ خوراکی، زیتون و همچنین عسل و چای ، منبع غنی از آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی می باشند. تحقیقات نشان داده اند که این مواد خوراکی، تاثیر به سزایی در کاهش سرطان ها و حمله قلبی دارند. از این رو مصرف این خوراکی ها، امری بسیار حیاتی و ضروری محسوب می شود.

دلپذیر در تهیه محصولات خود و نیز در تامین چاشنی های غذایی هر محصول، همواره تلاش می کند از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک، و خوراکی های حاوی آنتی اکسیدان، استفاده نماید تا بتواند ارزش غذایی محصولات خود را به حداکثر برساند و برای مصرف کنندگان خود مواد غذایی مقوی و مغذی و کاملی فراهم آورد و همواره، سلامت مصرف کنندگان را، به عنوان مهمترین دغدغه در تولید محصولات در نظر داشته باشد.

تا جایی بخورید که احساس رضایت کنید؛
خودتان را سیر نکنید و تنقلات را در وعده های کوچک و کم بخورید. بعد از کم کردن غذا به صندلی تکیه دهید و لذت ببرید. در زمان غذاخوردن دسته جمعی
بد نیست به مبل یا صندلی تکیه دهید
و بشقاب تان را روی میز بگذارید تا با
دیر تمام کردن ظرف، کمتر بخورید.

زمانی را به ورزش اختصاص دهید؛
ورزش باعث کمتر شدن استرس هایی
می شود که ممکن است در طول تعطیلات
با آن مواجه شوید و همینطور مانع از افزایش وزن
می شود. هرچه میزان خوردن زیاد می شود،
بیشتر ورزش کنید تا جبران پرخوری را بکنید.
10 تا 15 دقیقه پیاده روی تند و دو بار در روز
راه حلی ساده و عالی است.

کاهش وزن نیاز به تغییر در نحوه غذاخوردن، میزان ورزش و نحوه تفکر در مورد غذا دارد. اگر روند کاهش وزن را به اهداف و قدم های کوچکتری تجزیه کنید، به موفقیت بیشتری می رسید.
کارشناسان معتقدند که انجام تغییرات کم و کوچک در یک زمان، یک استراتژی بزرگ و مهم بوده و این روند خسته کننده نبوده و باعث کاهش وزن آهسته تر و مداوم تری می شود. به یاد داشته باشید که در مسابقه کاهش وزن کسی برنده می شود که آهسته و مداوم حرکت کند.
این نوع حرکت به شما کمک می کند که به هدف خود رسیده و آن را حفظ کنید.
زمانی که می خواهید برنامه کاهش وزن را شروع کنید در ابتدا کار سختی به نظر می رسد درحالیکه اقدامات کوچک تبدیل به عادت شده و نهایتا طی تمام مسیر خسته کننده و ناامید کننده نخواهد بود.

درباره دلپذیر  |   محصولات  |   منوی سرآشپز  |   سلامتی و تندرستی  |   تبلیغات و انتشارات  |   فروش  |   کلوپ دلپذیر  |   اخبار
 

محصولات محبوب

کچاپ دلپذیر®
لوبیا با قارچ دلپذیر®
سس هزارجزیره دلپذیر®
چای دلپذیر
خوراک بادمجان دلپذیر®
مرباهای دلپذیر

سلامتی

ورزش و تناسب اندام
ده نکته از برترین سودهای نوشیدن چای
درباره کچاپ
سلامتی و تندرستی

اخبار

برندگان دوره اول جوایز 100 میلیون...
دلپذیر و همایش ملی روز...
محمد اسماعیل قدس، شوالیه...
نمایشگاه ایران آگروفود...

شما و دلپذیر

درباره دلپذیر
چشم اندازها و ارزش ها
کتاب های آشپزی دلپذیر
کیترینگ
صادرات
مسابقه بزرگ آشپزی دلپذیر
عضویت در کلوپ دلپذیرصفحه اصلی  |   نقشه سایت  |   ارتباط با ما  |   ارتباط با بخش های داخلی دلپذیر  |   جستجو

کلیه حقوق متعلق به شرکت کدبانو © می باشد.